OSMAN BOYRAZ MALATYALILAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti İstanbul Miletvekili Osman Boyraz ve AK Parti Maltepe ilçe başkanı Ümit Çoban ,Maltepe Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Mehmet Erikçi Anadolu Yakası Malatyalılar  Derneği’ni  ziyaret etti.

Osman Boyraz, ”Toplumu ilgilendiren konularda sivil toplum kuruluşları, üniversite, siyaset ve yerel yöneticilerin, şehre katkı sağlamak için tüm aktörlerin işbirliği yapmaları çok önemli” dedi.

AK Parti Sanayi,Ticaret,Enerji,Tabii Kaynaklar,Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Maltepe İlçe  Başkanı Ümit Çoban ile birlikte Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti. Boyraz ve Çoban ziyarette Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çatal ve yönetim kurulu üyelerinden yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

BOYRAZ MALTEPE İÇİN ŞANS

Ziyarette ilk olarak konuşan Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çatal  , Osman Boyraz’ın Maltepe adına bir şans olduğunu belirterek, derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi STK’lar ve yerel idareler arasında işbirliğini artırmak, deneyim paylaşımını sağlamaktır. Bu anlamda katkı ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

BU SICAK KARŞILAMANIZ BİZLERİ MUTLU ETMİŞTİR

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Ümit Çoban yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Öncelikle yeni seçilen yönetim kurulu hayırlı uğurlu olsun. Allah birlikteliğinizi daim eylesin inşallah. Böyle güzel mekanı insanların hizmetine sunan gönüllü yöneticilere de teşekkür ediyorum. Bizlerin de sizlerle buluşmamıza vesile oldular. Sağolun varolun bu sıcak karşılamanız bizleri mutlu etmiştir” dedi..

BİZİM DERDİMİZ MİLLETE HİZMET ETMEK

  1. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, Bursa, Yalova, Kocaeli Koordinatörü olan Osman Boyraz, Anadolu yakası ve Maltepe’de ciddi bir açığı kapatan bir dernek olarak gördüğünü ifade eden Boyraz;  “, Maltepe’nin sosyal hayatına ve değerlerine ciddi anlamda önem verdiği için ve her türlü katkıyı sağladığı için Anadolu Yakası Malatyalılar Derneğine teşekkür ediyorum. Bir Azeri ata sözü diyor ki, derdi olmayan dünyaya yük olurmuş, bizim derdimiz bu millete hizmet etmek, bu milletin ekmeğini büyütmek, aşını büyütmek” Sivil toplum örgütlerini geçmişten geleceğe bir köprü olarak görüyorum. Özellikle gelenek ve göreneklerini yaşama ve yaşatma adına bir fırsat. Aynı zamanda değişik coğrafyalardan İstanbul’a geldik. İstanbul’un ve Maltepe’nin dokusuna, kültürüne mutlaka katkı sunmalıyız. Diye konuştu.