2018-2109 Lig Maratonu

Yeni Malatya spor 2018 yılı Lefter Küçükandonyadis sezonunda sürprizlerine devam ediyor.

Bu sezonda 3 büyüklerden aldığı puanların yanında deplasman galibiyetleriyle Lig 2.liğini, 3.lüğünü, ve 4.lüğünü fikstürde hak ediyor.

Uyumlu ekip çalışması

Antrenör-teknik heyet, sporcular ve yönetimin ciddi çalışmaları, yerinde ve zamanında oyuna müdahaleler maçların galibiyetlerle sonuçlanmasını sağladı.

Sadece Malatyalılar değil

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Başkanı Fuat Çatal; Malatya spor sevgisi, Malatyalı olma gururunu spordaki başarılarıyla, Başkan Adil Gevrek ve ekibinin azimli, saygın, olumlu ve yapıcı tavırlarıyla sadece Malatyalı sporseverleri değil diğer takımların seyircilerinden olumlu tepkiler almasını sağladı dedi.

Anılarımızı tazelediler

Yönetim kurulu üyesi Nihat Aydın, derneğin kurucu üyelerinden ve Malatya sporun oyuncusu, yöneticisi Sebahattin Varan’la birlikte maçları seyretmekte konuşmakta ayrı zevk veriyor bunda emeği olan arkadaşlarıma ve bugünkü yönetime, oyunculara teşekkür ederiz dedi.

İlk yarıda 7 galibiyet

Yönetim kurulu üyesi Selami Çiçek, 15. Haftada 7 galibiyet Malatya sporun diğer takımlara göre üstünlüğünü başarısını ortaya çıkardı, özlediğimiz günlere dönüyoruz, Malatya sporumuza başarılar diliyoruz dedi.

Selami Çiçek haberi