Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği güven tazeledi

2018 Mart ayında yapılan kongreyle yönetime gelen ve yönetim kurulu başkanı olarak 1 yıl görev yapan Fuat Çatal, Olağan Genel Kurul sonunda yeniden başkan seçildi.

31 Mart 2018 tarihinde yapılan toplantıda çoğunluğu sağlanmaması nedeniyle 7 Nisan 2019 Pazar günü aynı yer ve aynı saatte yapılan toplantıya yeni oluşturulan yönetim kurulu tam kadro katılım gösterdi.

Misafirleri karşılayan ve toplantının sunumunu yapan Selami Çiçek, Divanın oluşumundan sonra, misafirlere hoş geldin diyen başkan Fuat Çatal; birlik beraberliğin devamı, faaliyetlerle derneğin gücünü yukarılara taşımaya devam edeceğini, destek veren üyelere ve  hemşehrilerimize teşekkür etti.

Faaliyet raporu, kesin hesap bilançosu, tahmini bütçe, denetleme raporu okunduktan sonra tek listeyle yönetime talip olan Fuat Çatal ekibi göreve devam dedi.

Divan başkanlığını Ali Dulkadir, Sadık Dönmezer ve Faik Dinç’in yapılan toplantıda,

yeni yönetim,

Fuat Çatal, Nihat Aydın, Nafi İlçin,

İbrahim Arslan, Selami Çiçek, Celal Akgül,

Metin Yalçın, Nurten Kayabaşı, Mehmet Erikçi,

Adil Ercan, Yalçın Çetin, Minnet Yalçın, Hikmet Karadağ,

Denetim Kurulu,

Sadık Dönmezer, Serdar Çifçi, Cumhur Tekin,

Kongrede, oy birliğiyle Fuat Çatal tarafından verilen liste onaylandı. Söz alan Fuat Çatal; bu ekibe güvenerek destek veren hemşehrilerimize teşekkür ederiz, kurulduğu günden bu güne kadar destek veren hemşehrilerimize aynı öz güvenle hareket edip etkinliklerimize devam, edeceğiz, Ülkemizin çıkarlarını ön planda tutarak yapacağımız çalışmalarla Maltepe ve Malatyalı hemşehrilerimizin yanında olacağız dedi. Derneğin kurulduğundan bu güne vefat eden üyelerimizden, İlhan bey, Yücel bey, Emin bey, Ahmet bey ve Cevdet bey unutulmadı, Allah’tan rahmet dilerken emeklerinden dolayı şükranlarımızı ailelerine sunarız dedi.

 

 

Selami Çiçek haberi