Başkan Fuat Çatal; Sadık Dönmezer, Nafi İlçin, Nurten Kayabaşı, İbrahim Aslan, Nihat Aydın, Yalçın Çetin, Mehmet Erikçi, Celal Akgül, M. Cumhur Tekin, Adil Karataş, ve Selami Çiçek Yönetimde birlikte çalıştığımız arkadaşlarıma ve üyelerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Bayramlardaki gibi birlik ve beraberliğimiz devam ediyor, en kısa zamanda Dernek Lokalimizde buluşacağız inşallah dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Fuat Çatal’dan Kurban Bayramı Mesajı

İstanbul Anadolu Yakası Malatyalılar Sosyal ve Kültürel Dayanışma Derneği  Başkanı Fuat Çatal,” Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz ”dedi.

             Tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik eden Fuat Çatal, mesajında şunları kaydetti: “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

            Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin ilçemiz, ilimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

            Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

            İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.

            Bu duygu ve düşüncelerle, tüm dernek üyelerimizin, Hemşeri ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” TayfunKöselerden Katılımcı Maltepe Gazetesi