AYMD denilince ETKİNLİK

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği sezonu etkinliklerle açtı. Maltepe meydanında sosyal sorumluluk adına “Kan ver Can ver” kampanyasından sonra tüm Malatyalıları buluşturmak adına “Boğazda gemi turu” düzenleyip, Aşure ayında Tüm dostlarını davet ettiği “Aşure” etkinliğiyle hem basında yer buldu hem de Malatyalı ve Malatyayı seven insanları buluşturdu.

Kadın Platformu Başkanı:

Yönetim kurulu başkanı Fuat Çatal, yakında yeni etkinliklerin olacağını, bu konuda yönetim kurulunun desteğinin tam olduğunu söyledi. Bayanları buluşturma ve sosyal sorumluluk paylaşımı konusunda Yönetim Kurulu üyesi ve Kadın Platformu Başkanı Nurten Kayabaşı’na bu görevi verdiğini belirtti.

Ortak noktada buluşmak:

Nurten Kayabaşı, derneğimizin çatısı altında bir araya gelmek, eğitim, kültür ve sosyal sorumluluk konularında ortak noktada buluşmak adına Malatyalı ve Malatyayı seven dostlarımızla 15 günde bir araya geleceğiz dedi.

Alanında başarılı gönüllüler:

Yönetim kurulu üyesi Selami Çiçek, eğitim ve kültürel alanında yapılacak faaliyetlere başarılı bürokrat, akademisyen, doktor ve eğitimcileri davet ederek 15 günde bir cumartesi günleri buluşmanın sağlanacağını belirtti.

Selami Çiçek 2014 Global Teacher Prize Aday Adayı

Yönetim Kurulu Üyesi

Uzman Teknik Öğretmen, Eğitim ve Yaşam Koçu