Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Başkanı Fuat Çatal ‘ın Bayram Kutlaması 

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Başkanı Fuat Çatal, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Fuat Çatal   yayınladığı mesajda:  “Kıymetli Hemşehrilerim! Bayramlar; Berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, “Bizi” “Biz” yapan yüce dinimizin rahmet kaynaklı çağrısına kulak verilip, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.

“İnançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği bayramların; ailemiz, dostlarımız ve komşularımız ile olan bağımızı kuvvetlendirmesi, ülkemizin geleceği için son derece önemlidir. Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte  öncelikle siz değerli hemşehrilerimizin,  Maltepelilerin,İstanbulluların ve halkımızın Mübarek Kurban Bayram’ını kutluyorum.”

http://www.katilimcimaltepe.com.tr/haber-anadolu-yakasi-malatyalilar-dernegi-baskani-fuat-catal-in-bayram-kutlamasi-59139.html