Çürük bir zihniyet.

Türk vatandaşlarımızı uzun bir esaretten sonra; hiç merhamet göstermeden acımasızca, caniler gibi, şehit eden zihniyet, ebediyete kadar toplumların vicdanında çürük bir zihniyet olarak kalsın.

Aylarca esaret altında tuttular.

Eğitimci Selami Çiçek; Görevini yapanları, ülkesini seven masum insanları; yerinden yurdundan günlerce, aylarca ayrı tutup, çektirdiği eziyet yetmezmiş gibi Türk’ün ayak seslerini duyduğunda acımasızca öldürenlerin insanlıktan nasibini almadığı ispatlanmıştır dedi.

13 Şehit.

Onurlu 13 güzel insanı katlederek, ailelerini, yakın dostlarını, Tüm Türk Ulusunu yasa boğan terör örgütü; destekçileriyle beraber son çırpınışlarını gösterip, esaret altında ve savunmasız olduğu halde Şehit ettiler.

AYMD Yönetim Kurulu Başkanı.

Anadolu Yakası Malatyalılar Dernek Başkanı Fuat Çatal; Terörün beli kırıldıkça, daha basitleşip, daha da acz içinde olduğunu göstermesi bütün dünya tarafından anlaşılmalıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yurtta Sulh Dünyada Sulh prensibiyle tüm komşularımızca Ülkemize oynanan bu oyunun, hain planın anlaşılması gerekir. 13 insanımızın canına mal olan bu kalleş saldırı, hepimizin yüreğini yaralamıştır. Mekanları Cennet olsun dedi.

Ruhları Şad olsun. Allah tüm yakınlarına ve dostlarına sabır versin.

Türk Ulusunun, Milletimizin başı sağ olsun.

Şehit polis memuru:    Vedat Kaya

Şehit polis memuru:    Sedat Yabalak

Şehit Astsubay:          Semih Özbey

Er :                              Adil Kabaklı

Er:                               Müslüm Altıntaş

Şehit er:                      Süleyman Sungur

Uzman Çavuş:            Hüseyin Sarı

Uzman erbaş:              Mevlüt Kahveci

Er :                              Sedat Sorgun

                                   Aydın Köse

                                  Muhammet Salih Kanca

 

Selami Çiçek Haberi