Vali yardımcısı Sayın Mustafa Kaya’ya ziyaret

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çatal ve Yönetim Kurulu üyelerinizden Nafi İlçin, Nurten Kayabaşı, İbrahim Aslan, Nihat Aydın, Muzaffer Doğan, Süreyya Yapalıal, Ahmet Yılmaz ve Selami Çiçek İstanbul Vali Yardımcısı olarak Göreve başlayan Sayın Mustafa Kaya‘nın hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdiler.

Başkan Fuat Çatal; Yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, yapılan faaliyetler ve etkinliklerden, Anadolu Yakasındaki hemşeri dernekleri ve faaliyetlerinden, derneğe olan hemşeri ilgisinden, sosyal yönden verilen destek ve yardımlaşmadan bahsetti. Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Kaya; yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, Nafi İlçin beyle İstanbul için çalışmaları, Malatya derneklerinin etkinliklerine katılım, konusunda olumlu izlenimlerini belirtti.

Derneğe davet

Ayrıca Sivil Toplum Örgütlerinin sosyal çalışmalarının toplumda önemli bir yer tuttuğunu bu anlamda Malatyalılar Derneğinin başarılı olmasından, toplumun her kesimini kucaklamasından, uzun süreli bir dernek faaliyeti olmasından dolayı ekip çalışmasından dolayı başkan ve ekibi kutladı. En kısa zamanda Maltepe ziyaretini gerçekleştireceğini belirtti.

Selami Çiçek / Yüksek Teknik Başöğretmen