Yazı işleri müdürü Nafi İlçin’i ziyaret

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çatal ve Yönetim Kurulu üyeleriniz, Nurten Kayabaşı, İbrahim Aslan, Nihat Aydın, Muzaffer Doğan, Süreyya Yapalıal, Ahmet Yılmaz ve Selami Çiçek İstanbul Valiliği Yazı İşleri Müdürü Nafi İlçin’i makamında ziyaret ettiler.

Başkan Fuat Çatal; Yönetim kurulu üyesi Nafi İlçin’in 33 senelik mesleki kariyerinde başarılarla dolu işlere imza atan, 25 yıl üzerinde İstanbul Valiliğinde çalışan, yönetim kurlunda birlikte çalışmaktan onur duyduğunu belirterek hemşerimize başarılar dilerim dedi.

Yeni sosyal etkinlikler

Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetleriyle, sosyal çalışmalarıyla, yardım faaliyetleriyle vatandaşlara desteğinin önemli olduğunu bu konuda kuruluşundan bu güne kadar birlikte çalışmaktan gurur duyduğu Aymder yönetim kurulu ve başkan Fuat Çatal’ın ziyaretinden mutlu olduğunu belirten Nafi İlçin teşekkür etti.

2024 yılında Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği yönetimi olarak yeni faaliyetler ve sosyal etkinlikler yapılacağını; ekip ruhunu pekiştirmek için Edirne gezisi, Çanakkale ziyareti planlanacağını söyleyen Yazı işleri müdürü ve yönetim kurulu başkan yardımcısı Nafi İlçin; başkan ve ekibine teşekkür etti.

Selami Çiçek / Yüksek Teknik Başöğretmen