Başkan Fuat Çatal’ dan Davet

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Ramazan Ayının ulviyetinden, paylaşma mutluluğu-Sofrada Buluşma ve istişare için bir araya gelmeyi hedefleyen Başkan Fuat Çatal Sadece Yönetim Kurulunu katıldığı İftar Programı düzenledi.

Ramazan ayı sonrası yapılacak olan Olağan Genel Kurulunun, hayırlı olması dileğiyle bir arada olmanın güzelliğinden bahseden Nihat Aydın, başkan ve yönetim kurulu üyelerine katılım için teşekkür etti.

Sofrada buluşmanın, dernek lokalinde üyelerin çoğunluğunun bir araya gelmesinin, dernek olarak başarılı faaliyetlere imza atmanın onurunu yaşamaktan mutlu olduğunu belirten İbrahim Aslan, başkan Fuat Çatal ve arkadaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Erikçi; mesleğim ve görevlerim gereği çok davet ve etkinliklere katılıyorum, derneğimizin tanınıyor olması, başarılı bulunası, sosyal ve kültürel etkinliklerde devamlılık göstermesi beni gururlandırıyor. Bulunduğum her ortamda şahsıma verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim dedi.

Başkan Fuat Çatal; Milli Bayram ve törenlerde, Dini bayramlarda, ihtiyaç duyulduğunda anında toplanan ve faaliyetlerimizle Maltepe’de ses getiren bir ekip olmanın hepimiz adına gurur verdiğini görmekten mutluyum, Ramazan Ayının birlik ve beraberliğini soframızda yansıttığınız için teşekkür ederim dedi.