Bürokrat-İş adamı ziyaretlerine devam

Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu başkanı Fuat Çatal ve üyeleri;  iş adamı, hayırsever, siyasetçi ve bürokratları ziyarete devam ediyor. İstanbul’da mesleğinde başarı gösteren Malatyalı hemşerililerini ziyaret ederek onure eden, karşılıklı başarı dileklerini iletip etkinliklerde birlikte olma sözüyle günü sonlandıran Anadolu Yakası Malatyalılar Dernek yönetimi bu kez Maltepe de Dentakademi Polikliniğini ziyaret etti.

Diş Dr. Emrah İpek-Dr.Hasan Sazak

Dentakademi Polikliniği Kurucu Ortak – Yönetim Kurulu üyesi Dr. Emrah İpek’i ve Dr. Hasan Sazak’ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi alıp, dernek çalışmaları hakkında örnekler sunuldu.

Başkan Fuat Çatal, tüm hemşerilerimizi dernekte görmek istediğimiz gibi, başarılı doktorlarımızdan Emrah İpek ve Hasan Sazak kardeşlerimizi de derneğimizde görmek ve birlikte başarılı çalışmalara imza atmak istiyoruz. Maltepe’de üye sayısıyla, yaptığı sosyal çalışmalarla, kültürel etkinliklerle adından olumlu bahsettiren derneğimiz, bu çalışmaların içinde tüm hemşerilerimizi görmek istiyor dedi.

Plaket takdimi

Başkan Fuat Çatal, Yönetim kurulu üyeleri, Nihat Aydın, Nurten Kayabaşı, Yalçın Çetin ve Selami Çiçek ile birlikte Dentakademi kurucularından Doktor Emrah İpek ve Doktor Hasan Sazak’a dernek logolu plaketi takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Selami Çiçek haberi